Lica Arabadzi

Vizážistka a zakladatelka MAKE.ME.UP Beauty Academy.

Zakladatelka MAKE.ME.UP Beauty Academy Lica Arabadzi je vizážistka s letitou praxí. Spolupracuje s lifestylovými magazíny, známými fotografy, líčí přehlídky, známé tváře i osobní klientelu. ​

Lica se momentálně věnuje svému srdcovému projektu MAKE.ME.UP Beauty Academy. Tvoří pro vás ve spolupráci s týmem TOP českých vizážistů, vlasových i módních stylistů zajímavé worshopy ze světa BEAUTY. Osobní kurzy jsou zaměřené ke vzdělávání všech žen i dívek se zcela individuálním přístupem. Nejsou pro profesionály. Beauty Akademie miluje osobitost každé ženy! Lici cílem je poznat osobnost klientek, zjistit v čem se budete cítit přirozeně a naučit ženy, jak nejlépe podtrhnout jejich potenciál.

V minulosti nasbírala Lica zkušenosti co by školitelka pro prestižní kosmetické značky. Mohla se účastnit zajímavých zahraničních seminářů a školení a díky tomu si plnila svoje pracovní sny. Kromě líčení přispívá edukativními články o make-upu do různých lifestylových magazinů nebo on-line webů. Radí, jaké jsou trendy následující sezóny, jak je vytvořit, nebo odpovídá čtenářům na různé otázky týkající se make-upu nebo péče o pleť. Ve vizážistice se ráda věnuje osobní klientele.

K Lice se můžete objednat na tel. čísle +420 728 180 720 nebo instagramu @makemeup_cz.

Více o beauty akademii na www.makemeup.cz.