Produkty

Oribe

Oribe je spojením bohaté zkušenosti vlasového stylingu, módy a umění.

Krása, funkčnost, luxus - pro ty, pro které je osobní styl spojen s vynikající kvalitou a účinností!

Kombinací více než 35 let tradičního stylingu, klasických technik a nejnovějších technologií přináší řada Oribe nejvyšší výkon a sofistikovanost ve formě skutečně originálních přípravků - gel, který ošetřuje, olej, který tuží, sprej, který se nedrolí a nesráží a šampony s kvalitou pleťové péče, které vlasy připraví na styling a zároveň je chrání před okolním prostředím, decentně provoněné exkluzivní francouzskou vůní nazvanou Côte d'Azur.

Vlasová péče Oribe snoubí přírodní výtažky se špičkovou technologií, a výsledkem této kombinace je kolekce ušitá na míru potřebám dokonalých vlasů bez parabenů a chloridu sodného, chránící před UV zářením, pečující o barvu a je použitelná i na vlasy ošetřené keratinem.

K 18

VLASY JAKO NOVÉ

bez ohledu na to, čím si prošly

průlom v biologických vědách

K18Peptide™ byl patentován po desetiletí zkoumání a testování 1 242 dekapeptidů, které tvoří celý proteom keratinu. Naše zázračná molekula přenáší aminokyseliny do vlasového kortexu, aby došlo k opětovnému propojení keratinových řetězců a obnově disulfidových vazeb, což navrátí kadeřím jejich původní mladistvý vzhled.

radikálně odlišný přístup

Až doteď vlasové produkty zakrývaly poškození prostřednictvím pečujících ošetření, při nichž dochází k obalení vlasů oleji, což zajistí povrchovou hydrataci a lesk. Vyspravující ošetření působila jako záplata na poškození, jako vnitřní lepidlo – silné, ale křehké – a přinášela pouze dočasné výsledky. K18 je první produkt, který vaše vlasy opravdu uzdraví zevnitř.

Alterna

Již od roku 1997 je Alterna průkopníkem vlasové péče kombinující nejmodernější technologie s ekologickým přístupem. Její závazek ke kvalitě, inovaci a výkonu je tím, co ji odlišuje od ostatních, a také důvodem, proč Alternu vyhledávají kadeřníci a salony z celého světa.

Každý přípravek Alterna je vytvořen na základě patentovaných technologií: ENZYMETHERAPY, systém využívání enzymů umožňující vlasům absorbovat látky, které pozitivně ovlivňují produkci keratinu, a složku COLOR HOLD, která chrání vlasy před vymýváním barvy. Alterně není lhostejné životní prostředí ani vaše zdraví, a tak na to, z čeho se přípravky vyrábí, klade stejný důraz jako na na to, čeho díky ním docílíme. Drtivá většina produktů proto neobsahuje látky jako jsou sulfáty, parabeny, lepek, DEA, TEA, ftaláty, parafín, minerální oleje, ropné deriváty a PBA.

Bio Ionic

Firma Bio Ionic Inc. přední společnost v oblasti iontové péče o vlasy vyvinula pod vedením svého zakladatele a výkonného ředitele Fernanda Romera exluzivní  patentovanou technologii, díky níž přirozené negativní ionty prospívají vlasům . Zdrojem této technologie jsou elektricky nabité minerály – Komplex přirozených iontů (Natural ion Complex) – které se nacházejí hluboko v zemi. Tento Komplex přirozených iontů přirozeně prokukuje zdravé ionty a právě ty spolu s přírodními minerály jsou zakladatelem všech produktů. Bion Ionic a umožňují hluboké ošetření vlasů a jejich intenzivní hydrataci.

Přirozená energie iontů je dostatečně silná na to, aby rozrušila shluky molekul vody na mikroskopické částečky (proces atomizace), což vlhkosti umožní proniknout až do vlasové dřeně spolu s kosmetickým přípravkem. Ve výsledku je ve vlasu obnovena rovnováha vlhkosti a scelena vlasová kutikula.

Fény a žehličky vyrobené technologií společností Bio Ionic dosahují okamžitých výsledků. Vlasy jsou obnoveny a posíleny a stanou se jemnějšími, hladšími a lesklejšími.

Žehličky

Patentované nano-iontové žehličky Bio Ionic byly speciálně vyrobeny tak, aby vyhladily a narovnaly kudrnaté a nepoddajné vlasy o 50% rychleji bez tepelného poškození. Komplex přirozených iontů je aplikován přímo na horkou část žehličky, aby ošetřil vlasy přirozenou iontovou kúrou, hydratoval je a scelil jejich kutikulu pro odstranění krepatosti.