Daniela Janotová

Daniela Janotová vystudovala kadeřnickou školu ve Spojených státech AVEDA institutu. Značka AVEDA patří k jedné z nejoblíbenějších světových značek, stejně jako další pro které měla tu čest pracovat a získávat u nich cenné zkušenosti.

Po návratu do České republiky pracovala po dobu několika let ve švýcarském salonu Hair Line, ve kterém se měla možnost naučit techniky Vidal Sassoon; v salonu Toni and Guy, kde si prošla akademií a několikaletou praxí; salonu Tigi boutique a salonu Robert Starý, ve kterém pracovala od jeho počátku až do otevření vlastního salonu.

Absolvovala různá vzdělávací školení nejen v České republice, ale také v Německu, Švýcarsku a Velké Británii. Stále se pravidelně účastní různých školení a seminářů a tím neustále zdokonaluje své dovednosti dle aktuálních trendů a technik.

Několikrát soutěžila prestižní kadeřnické soutěži CZECH AND SLOVAK HAIRDRESSING AWARDS, ve které získala několik nominací.
2005 – získala nominaci na cenu veřejnosti CONSUMER AWARD
2010 – získala 4 nominace: na koloristu roku COLOURIST OF THE YEAR, cenu tisku PRESS  AWARD, cenu veřejnosti CONSUMER AWARD a cenu za nejlepší tým roku TEAM AWARD. Kategorii TEAM AWARD spolu s týmem získali první místo.

V letech 2009-2010 se věnovala jako koloristka školení v rámci projektu Evropské unie, které pořádal Salon Robert Starý.

Během své kadeřnické praxe se mimo jiné podílela na natáčení několika reklam, přípravě módních přehlídek a focení pro módní časopisy.

V roce 2012 otevřela svůj vlastní salon se jménem Daniela Hair Style, který najdete na Praze 5, nedaleko Nového Smíchova.

Při své práci klade důraz na maximální péči o klienty a její práce je pro ni zároveň i koníčkem.

K Daniele se můžete objednat na tel. čísle +420 776 327 326 nebo instagramu @danielahairstyle.