Adéla Krejčířová

Adéla Krejčířová je specialistkou na obočí.

Mezi její silné stránky patří pečlivost a cit pro detail. Vystudovala ekonomickou školu, ale po pár letech zjistila, že by se chtěla naplno věnovat jejímu koníčku - obočí, přesněji microbladingu neboli vláskování.

Adéla se školila několik měsíců u PhiAcademy, jakožto nejprestižnější akademie na permanentní make-up, kde následně získala certifikovaný titul Phibrows Artist. Značka Phibrows odpovídá kvalitě proškolených artistů a použitých pigmentů. Ve volném čase stále trénuje na latexech a zajímá se o nové další techniky.

Školení podstoupila i na laminaci, barvení a úpravu obočí, které také zařazuje do své nabídky. Pomocí brow mappingu Vám dokáže navrhnout ideální tvar a délku obočí pro Váš obličej a úpravu provádí primárně voskem.

Mimo úpravu obočí Vám Adéla nabízí i Lash lifting. Jedná se o natočení a optické prodloužení řas, které vydrží až tři měsíce. Lash lifting je v poslední době velmi žádaný a to z důvodu velmi přirozeného výsledného efektu a ušetření času při líčení. 

K Adéle se můžete objednat na tel. čísle +420 774 551 996, instagramu @phibrows.adel, ale najdete ji také na facebookové stránce Phibrows - microblading Adel.

Certifikáty