Bio Ionic

Firma Bio Ionic Inc. přední společnost v oblasti iontové péče o vlasy vyvinula pod vedením svého zakladatele a výkonného ředitele Fernanda Romera exluzivní  patentovanou technologii, díky níž přirozené negativní ionty prospívají vlasům . Zdrojem této technologie jsou elektricky nabité minerály – Komplex přirozených iontů (Natural ion Complex) – které se nacházejí hluboko v zemi. Tento Komplex přirozených iontů přirozeně prokukuje zdravé ionty a právě ty spolu s přírodními minerály jsou zakladatelem všech produktů. Bion Ionic a umožňují hluboké ošetření vlasů a jejich intenzivní hydrataci.

Přirozená energie iontů je dostatečně silná na to, aby rozrušila shluky molekul vody na mikroskopické částečky (proces atomizace), což vlhkosti umožní proniknout až do vlasové dřeně spolu s kosmetickým přípravkem. Ve výsledku je ve vlasu obnovena rovnováha vlhkosti a scelena vlasová kutikula.

Fény a žehličky vyrobené technologií společností Bio Ionic dosahují okamžitých výsledků. Vlasy jsou obnoveny a posíleny a stanou se jemnějšími, hladšími a lesklejšími.

Žehličky

Patentované nano-iontové žehličky Bio Ionic byly speciálně vyrobeny tak, aby vyhladily a narovnaly kudrnaté a nepoddajné vlasy o 50% rychleji bez tepelného poškození. Komplex přirozených iontů je aplikován přímo na horkou část žehličky, aby ošetřil vlasy přirozenou iontovou kúrou, hydratoval je a scelil jejich kutikulu pro odstranění krepatosti.

Fény

Patentované nano-iontové (Nano-Ionic™) kondicionérové fény Bio Ionic představují převratný krok vpřed ve vysoušení vlasů. Tyto fény umožňují milionům přirozených iontů proniknout do vlasů a tím je hydratovat. Vysušují do hladka, o polovinu rychleji než běžné fény a bez tepelného poškození. Zároveň jsou však lehké a tiché a uhladí kudrnaté, suché i statické vlasy. Přidávají objem a obnovují lesk.

Všechny žehlečky a fény můžete zaoupit v našem salonu.